Wieńce i wiązanki pogrzebowe Sieradz


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna układa wiązanki i wieńce pogrzebowe wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich układamy kompozycje na pogrzeb to przeważnie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej dodawana jest darmowa szarfa. Słowa pożegnania na wstędze można przedstawić własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje pogrzebowe możemy dostarczyć na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce na terenie centrum miasta Sieradz. Kompozycje pogrzebowe doręczamy dokładnie na wskazaną godzinę. Kompozycje na pogrzeb układamy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy rodzinie. Za dostarczenie kompozycji kwiatowej odpowiada pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Namawiamy do obejrzenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Sieradz.