Wieńce i wiązanki pogrzebowe Drezdenko


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia układa wieńce i wiązanki pogrzebowe wyłącznie z żywych roślin, na żywym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich układamy wiązanki i wieńce pogrzebowe to w większości: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów na cmentarz w komplecie jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa na szarfie możecie przedstawić własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy zawieść bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce na terenie miasta Drezdenko. Kompozycje pogrzebowe przywozimy precyzyjnie na zleconą godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe kładziemy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za dostarczenie kompozycji kwiatowej odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do zobaczenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Drezdenko.