Wieńce i wiązanki pogrzebowe Radomyśl Wielki


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa tworzy kwiaty na pogrzeb wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich tworzymy wiązanki i wieńce pogrzebowe to przeważnie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów pogrzebowych dodawana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na szarfie mogą Państwo wybrać swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kwiaty na pogrzeb możemy dostarczyć na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obszarze centrum miasta Radomyśl Wielki. Kompozycje pogrzebowe przywozimy precyzyjnie na zleconą godzinę. Kompozycje na pogrzeb kładziemy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy rodzinie. Za przekazanie kwiatów odpowiada przedstawiciel naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do sprawdzenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Radomyśl Wielki.