Wieńce i wiązanki pogrzebowe Strzelce Opolskie


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa przygotowuje kompozycje pogrzebowe wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich tworzymy kompozycje na pogrzeb to głównie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji pogrzebowych w komplecie jest darmowa szarfa pogrzebowa. Treść na szarfie można przedstawić swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy doręczyć na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w okręgu miejscowości Strzelce Opolskie. Kompozycje na pogrzeb przywozimy dokładnie na wyznaczony czas. Kwiaty na pogrzeb pozostawiamy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy rodzinie. Za przekazanie kwiatów odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do zobaczenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Strzelce Opolskie.