Wieńce i wiązanki pogrzebowe Nowa Sól


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa komponuje wieńce i wiązanki pogrzebowe wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich układamy wieńce i wiązanki pogrzebowe to zazwyczaj: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów pogrzebowych przypinana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Treść na szarfie mogą Państwo przedstawić swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje pogrzebowe dostarczamy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce w okręgu miasta Nowa Sól. Kwiaty na pogrzeb dostarczamy precyzyjnie na ustalony czas. Kwiaty na pogrzeb układamy pod trumną zmarłej osoby lub przekazujemy rodzinie. Za doręczenie kompozycji na pogrzeb odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zapraszamy do zobaczenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Nowa Sól.