Wieńce i wiązanki pogrzebowe Olecko


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa tworzy wieńce i wiązanki pogrzebowe jedynie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich układamy kompozycje pogrzebowe to głównie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji pogrzebowych dodawana jest gratisowa szarfa. Słowa na szarfie mogą Państwo napisać własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje pogrzebowe doręczamy na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w okręgu centrum miasta Olecko. Kompozycje na pogrzeb zawozimy dokładnie na ustalony czas. Kompozycje pogrzebowe kładziemy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy osobą będącym na pogrzebie. Za doręczenie kwiatów odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zapraszamy do obejrzenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Olecko.