Wieńce i wiązanki pogrzebowe Maszewo


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna układa kompozycje na pogrzeb jedynie z roślin żywych, na żywym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich przygotowujemy kompozycje pogrzebowe to w większości: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji kwiatowej dodawana jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze możecie przedstawić własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje na pogrzeb możemy dowieść bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obszarze miejscowości Maszewo. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dostarczyć idealnie na ustaloną godzinę. Kwiaty na pogrzeb kładziemy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za dostarczenie kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej pracowni florystycznej. Zapraszamy do zobaczenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Maszewo.