Wieńce i wiązanki pogrzebowe Szczekociny


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia tworzy kwiaty na pogrzeb wyłącznie z roślin żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich komponujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to zazwyczaj: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów na cmentarz przypinana jest darmowa wstęga pogrzebowa. Słowa na wstędze mogą Państwo napisać własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kwiaty na pogrzeb możemy doręczyć na pogrzeb, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obszarze miejscowości Szczekociny. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy dowieść idealnie na wskazany czas. Kompozycje na pogrzeb pozostawiamy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy rodzinie. Za dostawę kwiatów na cmentarz odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni . Namawiamy do sprawdzenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Szczekociny.