Wieńce i wiązanki pogrzebowe Sztum


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa przygotowuje wiązanki i wieńce pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych roślin, na żywym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich komponujemy kwiaty na pogrzeb to zwykle: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej przypinana jest darmowa wstęga. Słowa na szarfie pogrzebowej możecie przedstawić swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kwiaty na pogrzeb zawozimy na pogrzeb, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce na terenie centrum miasta Sztum. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy zawieść dokładnie na ustalony czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe kładziemy pod trumną zmarłej osoby lub przekazujemy osobą będącym na pogrzebie. Za przekazanie wieńca pogrzebowego odpowiada pracownik naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do obejrzenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Sztum.