Wieńce i wiązanki pogrzebowe Żarów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa komponuje wieńce i wiązanki pogrzebowe jedynie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich układamy kompozycje pogrzebowe to w większości: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej przypinana jest darmowa szarfa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej mogą Państwo podyktować swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Kompozycje pogrzebowe doręczamy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w okręgu miejscowości Żarów. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dowieść idealnie na wskazaną godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe kładziemy pod trumną osoby zmarłej lub wręczamy bliskim. Za przekazanie kompozycji pogrzebowych odpowiada kurier naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do obejrzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Żarów.