Wieńce i wiązanki pogrzebowe Gryfów Śląski


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia tworzy kompozycje pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich układamy kwiaty na pogrzeb to w większości: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów pogrzebowych w komplecie jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej można podyktować własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kwiaty na pogrzeb możemy zawieść bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w okręgu centrum miasta Gryfów Śląski. Kompozycje pogrzebowe możemy zawieść dokładnie na wskazaną godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe kładziemy pod trumną osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za przekazanie wiązanki pogrzebowej odpowiada kurier naszej kwiaciarni . Namawiamy do sprawdzenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Gryfów Śląski.