Wieńce i wiązanki pogrzebowe Rogoźno


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa komponuje wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich tworzymy kwiaty na pogrzeb to zazwyczaj: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów przypinana jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej można napisać swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje na pogrzeb przywozimy na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce na terenie miejscowości Rogoźno. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dowieść precyzyjnie na ustaloną godzinę. Kompozycje pogrzebowe kładziemy pod trumną osoby zmarłej lub przekazujemy rodzinie. Za przekazanie wiązanki pogrzebowej odpowiada kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zapraszamy do zobaczenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Rogoźno.