Wieńce i wiązanki pogrzebowe CzęstochowaPunktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nie masz możliwości, aby być obecny na ceremonii pogrzebowej istotnej dla Ciebie osoby, natomiast zmierzasz za pomocą kwiatów, złożonych na grobie, okazać swoją pamięć? Skorzystaj z naszej propozycji dostawy wieńców i wiązanek, przesyłanych prosto do kaplicy, kościoła czy domu pogrzebowego na terenie Częstochowy. Aranżacje kwiatów na cmentarz widoczne w naszej ofercie zostały zaprojektowane przez świetnych florystów, od lat specjalizujących się w tworzeniu kompozycji pogrzebowych. Stwórz słowa ostatniego pożegnania, a zamieścimy je na szarfie, przyłączonej do wieńca bądź wiązanki. Świetnie rozumiemy jak istotne jest dla naszych klientów uczczenie pamięci o swoich krewnych, poprzez złożenie na miejscu ich wiecznego spoczynku, pięknej i ciekawej wiązanki cmentarnej, dlatego też sporządzane przez nas kompozycje układane są z najwyższej klasy kwiatów i dodatków. Korzystając z naszej kwiaciarni internetowej możesz szybko oraz łatwo złożyć zamówienie na wskazaną aranżację cmentarną, bez potrzeby osobistego odbioru czy absorbowania bliskich. Zobacz naszą ofertę i przekonaj się jak przystępne i szybkie może być zlecanie dostawy wieńców oraz wiązanek.