Wieńce i wiązanki pogrzebowe Hajnówka


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna tworzy wieńce i wiązanki pogrzebowe jedynie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich przygotowujemy kompozycje pogrzebowe to zwykle: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów przypinana jest darmowa wstęga pogrzebowa. Słowa na wstędze pogrzebowej możecie przedstawić własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kwiaty na pogrzeb zawozimy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w okręgu centrum miasta Hajnówka. Kwiaty na pogrzeb zawozimy precyzyjnie na ustalony czas. Kompozycje na pogrzeb pozostawiamy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy osobą będącym na pogrzebie. Za dostarczenie wieńca pogrzebowego odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do zobaczenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Hajnówka.