Wieńce i wiązanki pogrzebowe Ustka


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa komponuje wieńce i wiązanki pogrzebowe tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich komponujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to głównie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji na pogrzeb w komplecie jest darmowa szarfa. Słowa na szarfie można przedstawić swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Kompozycje pogrzebowe dowozimy na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obwodzie miejscowości Ustka. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dostarczamy dokładnie na wskazany czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe pozostawiamy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy osobą obecnym na pogrzebie. Za przekazanie kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest kurier naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do obejrzenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Ustka.