Wieńce i wiązanki pogrzebowe Siemianowice Śląskie


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa przygotowuje kwiaty na pogrzeb tylko i wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich tworzymy wiązanki i wieńce pogrzebowe to w większości: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej przypinana jest darmowa wstęga. Słowa pożegnania na szarfie można podyktować swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje pogrzebowe doręczamy bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w okręgu miasta Siemianowice Śląskie. Kompozycje pogrzebowe możemy dostarczyć precyzyjnie na wyznaczony czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe układamy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za dostarczenie kwiatów odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni internetowej. Zapraszamy do zobaczenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Siemianowice Śląskie.