Wieńce i wiązanki pogrzebowe Police


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa przygotowuje wiązanki i wieńce pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich układamy kompozycje na pogrzeb to w większości: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów przypinana jest darmowa szarfa. Słowa na wstędze pogrzebowej można podyktować swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Kompozycje pogrzebowe dostarczamy na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w rejonie miejscowości Police. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dowozimy precyzyjnie na ustaloną godzinę. Kwiaty na pogrzeb układamy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy osobą obecnym na pogrzebie. Za dostarczenie kompozycji kwiatowej odpowiada kurier naszej pracowni florystycznej. Zapraszamy do obejrzenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Police.