Wieńce i wiązanki pogrzebowe Wolin


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe przygotowuje wieńce i wiązanki pogrzebowe wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich przygotowujemy kwiaty na pogrzeb to w większości: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów na cmentarz przypinana jest darmowa wstęga pogrzebowa. Słowa pożegnania na wstędze możecie podyktować swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dowozimy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w okręgu miasta Wolin. Wieńce i wiązanki pogrzebowe doręczamy dokładnie na wyznaczoną godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe pozostawiamy pod trumną zmarłej osoby lub przekazujemy osobą będącym na pogrzebie. Za dostarczenie kompozycji na pogrzeb odpowiedzialny jest pracownik naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do obejrzenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Wolin.