Wieńce i wiązanki pogrzebowe Gubin


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna komponuje kwiaty na pogrzeb tylko i wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich tworzymy wieńce i wiązanki pogrzebowe to zwykle: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji kwiatowej dodawana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na wstędze możecie przedstawić własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Kompozycje pogrzebowe możemy przywieść na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w obszarze centrum miasta Gubin. Kompozycje pogrzebowe dowozimy precyzyjnie na ustalony czas. Kompozycje na pogrzeb pozostawiamy pod trumną osoby zmarłej lub wręczamy bliskim. Za dostawę kwiatów pogrzebowych odpowiedzialny jest pracownik naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do zobaczenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Gubin.