Wieńce i wiązanki pogrzebowe Międzychód


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa tworzy kompozycje pogrzebowe wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich przygotowujemy kwiaty na pogrzeb to w większości: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego dodawana jest gratisowa wstęga. Treść na szarfie pogrzebowej możecie napisać własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Kwiaty na pogrzeb możemy dowieść bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w rejonie centrum miasta Międzychód. Kompozycje pogrzebowe możemy zawieść idealnie na zlecony czas. Kompozycje na pogrzeb pozostawiamy pod grobem zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za przekazanie kwiatów pogrzebowych odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do obejrzenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Międzychód.