Wieńce i wiązanki pogrzebowe Kwidzyń


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia tworzy kompozycje pogrzebowe tylko i wyłącznie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich przygotowujemy kompozycje na pogrzeb to zwykle: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji na pogrzeb dodawana jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej można wybrać własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe doręczamy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w okręgu miasta Kwidzyń. Kompozycje pogrzebowe możemy dostarczyć idealnie na ustalony czas. Kompozycje pogrzebowe kładziemy pod trumną zmarłej osoby lub przekazujemy osobą będącym na pogrzebie. Za doręczenie wieńca pogrzebowego odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zapraszamy do zobaczenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Kwidzyń.