Wieńce i wiązanki pogrzebowe Strzelce Krajeńskie


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa układa kompozycje pogrzebowe jedynie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich tworzymy kompozycje pogrzebowe to zwykle: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego dodawana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Treść na wstędze pogrzebowej można przedstawić własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Kompozycje na pogrzeb dostarczamy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce na terenie miasta Strzelce Krajeńskie. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dowozimy idealnie na wyznaczoną godzinę. Kompozycje na pogrzeb pozostawiamy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy bliskim. Za dostawę kwiatów pogrzebowych odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni . Zapraszamy do sprawdzenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Strzelce Krajeńskie.