Wieńce i wiązanki pogrzebowe Płock


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa tworzy kwiaty na pogrzeb tylko i wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich tworzymy kwiaty na pogrzeb to w większości: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej w komplecie jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze mogą Państwo przedstawić własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy doręczyć na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w okręgu miasta Płock. Kompozycje pogrzebowe doręczamy dokładnie na wskazany czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe pozostawiamy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za przekazanie kompozycji na pogrzeb odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Zapraszamy do obejrzenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Płock.