Wieńce i wiązanki pogrzebowe Bartoszyce


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa układa wiązanki i wieńce pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich przygotowujemy kwiaty na pogrzeb to przeważnie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji pogrzebowych w komplecie jest darmowa szarfa pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej mogą Państwo napisać swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Kompozycje pogrzebowe możemy przywieść bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w okręgu centrum miasta Bartoszyce. Kompozycje na pogrzeb przywozimy precyzyjnie na zlecony czas. Kwiaty na pogrzeb pozostawiamy pod urną osoby zmarłej lub wręczamy osobą obecnym na pogrzebie. Za doręczenie kompozycji na pogrzeb odpowiada pracownik naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do sprawdzenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Bartoszyce.