Wieńce i wiązanki pogrzebowe Drawsko Pomorskie


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna układa kompozycje pogrzebowe jedynie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich tworzymy wiązanki i wieńce pogrzebowe to zwykle: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji pogrzebowych przypinana jest gratisowa szarfa. Słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej możecie podyktować swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy doręczyć na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce w rejonie miasta Drawsko Pomorskie. Kwiaty na pogrzeb możemy dowieść dokładnie na ustalony czas. Kompozycje pogrzebowe kładziemy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy rodzinie. Za dostarczenie kwiatów odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni . Namawiamy do obejrzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Drawsko Pomorskie.