Wieńce i wiązanki pogrzebowe Mikołów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe tworzy wieńce i wiązanki pogrzebowe jedynie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich układamy wiązanki i wieńce pogrzebowe to przeważnie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów na cmentarz w komplecie jest darmowa wstęga. Słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej mogą Państwo podyktować swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Kompozycje pogrzebowe dowozimy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w rejonie miejscowości Mikołów. Wieńce i wiązanki pogrzebowe zawozimy precyzyjnie na zlecony czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe układamy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy rodzinie. Za przekazanie kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zapraszamy do sprawdzenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Mikołów.