Wieńce i wiązanki pogrzebowe Łańcut


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa komponuje wiązanki i wieńce pogrzebowe wyłącznie z żywych roślin, na żywym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich tworzymy kompozycje na pogrzeb to głównie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji kwiatowej dostarczana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa na wstędze pogrzebowej możecie napisać własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dowieść na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obszarze miasta Łańcut. Wieńce i wiązanki pogrzebowe zawozimy dokładnie na ustaloną godzinę. Kompozycje na pogrzeb układamy pod trumną osoby zmarłej lub wręczamy osobą będącym na pogrzebie. Za dostawę kompozycji kwiatowej odpowiada kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zapraszamy do obejrzenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Łańcut.