Wieńce i wiązanki pogrzebowe Łobżenica


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna komponuje wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z żywych roślin, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich układamy wieńce i wiązanki pogrzebowe to głównie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów pogrzebowych dostarczana jest gratisowa szarfa. Treść na szarfie pogrzebowej możecie wybrać własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kwiaty na pogrzeb możemy dostarczyć na pogrzeb, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w rejonie miasta Łobżenica. Kwiaty na pogrzeb dostarczamy idealnie na zleconą godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe kładziemy pod grobem zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za doręczenie kwiatów pogrzebowych odpowiada pracownik naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do zobaczenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Łobżenica.