Wieńce i wiązanki pogrzebowe Piaseczno


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa układa kompozycje na pogrzeb jedynie z żywych roślin, na żywym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich układamy kompozycje pogrzebowe to w większości: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów w komplecie jest darmowa szarfa. Treść na wstędze pogrzebowej można przedstawić swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Kompozycje pogrzebowe dostarczamy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obwodzie centrum miasta Piaseczno. Wieńce i wiązanki pogrzebowe przywozimy idealnie na zlecony czas. Kompozycje pogrzebowe pozostawiamy pod urną zmarłej osoby lub przekazujemy bliskim. Za doręczenie kompozycji na pogrzeb odpowiedzialny jest kurier naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do zobaczenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Piaseczno.