Wieńce i wiązanki pogrzebowe Łazy


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna układa kompozycje na pogrzeb jedynie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich przygotowujemy kwiaty na pogrzeb to zwykle: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów pogrzebowych dostarczana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa na wstędze można podyktować swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Wiązanki i wieńce pogrzebowe doręczamy na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obwodzie miejscowości Łazy. Wiązanki i wieńce pogrzebowe przywozimy dokładnie na zleconą godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe układamy pod trumną osoby zmarłej lub wręczamy bliskim. Za dostawę kwiatów odpowiada przedstawiciel naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do zobaczenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Łazy.