Wieńce i wiązanki pogrzebowe Tarnów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia przygotowuje wieńce i wiązanki pogrzebowe tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich układamy kompozycje pogrzebowe to zwykle: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji na pogrzeb przypinana jest darmowa szarfa. Słowa pożegnania na wstędze mogą Państwo podyktować swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Kwiaty na pogrzeb możemy zawieść na pogrzeb, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce na terenie miejscowości Tarnów. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy przywieść dokładnie na zleconą godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe układamy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy rodzinie. Za przekazanie kompozycji pogrzebowych odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do obejrzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Tarnów.