Wieńce i wiązanki pogrzebowe Świnoujście


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa układa wiązanki i wieńce pogrzebowe wyłącznie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich układamy kompozycje na pogrzeb to głównie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów pogrzebowych dostarczana jest gratisowa szarfa. Treść na szarfie można przedstawić swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dowozimy na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce na terenie miasta Świnoujście. Kwiaty na pogrzeb doręczamy precyzyjnie na zleconą godzinę. Kompozycje pogrzebowe kładziemy pod trumną osoby zmarłej lub przekazujemy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za dostarczenie kwiatów pogrzebowych odpowiada pracownik naszej kwiaciarni wysyłkowej. Namawiamy do obejrzenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Świnoujście.