Wieńce i wiązanki pogrzebowe Łomianki


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna układa wieńce i wiązanki pogrzebowe wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich tworzymy kwiaty na pogrzeb to zazwyczaj: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów na cmentarz dodawana jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Treść na szarfie można napisać własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy dostarczyć bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w rejonie miasta Łomianki. Kompozycje pogrzebowe możemy zawieść idealnie na wyznaczony czas. Kwiaty na pogrzeb kładziemy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy osobą będącym na pogrzebie. Za przekazanie kompozycji pogrzebowych odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni . Zachęcamy do zobaczenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Łomianki.