Wieńce i wiązanki pogrzebowe Raciąż


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia przygotowuje kompozycje pogrzebowe wyłącznie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich przygotowujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to w większości: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego dodawana jest darmowa wstęga. Słowa na szarfie pogrzebowej możecie napisać swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje na pogrzeb doręczamy na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obwodzie miejscowości Raciąż. Kompozycje na pogrzeb przywozimy dokładnie na wyznaczoną godzinę. Kwiaty na pogrzeb kładziemy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za przekazanie kompozycji na pogrzeb odpowiedzialny jest pracownik naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do obejrzenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Raciąż.