Wieńce i wiązanki pogrzebowe Lipsko


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa komponuje wiązanki i wieńce pogrzebowe wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich komponujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to zazwyczaj: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej dodawana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa na szarfie pogrzebowej można wybrać swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy przywieść na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w okręgu miejscowości Lipsko. Kompozycje na pogrzeb możemy zawieść idealnie na wyznaczony czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe pozostawiamy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za dostawę kompozycji pogrzebowych odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Namawiamy do zobaczenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Lipsko.