Wieńce i wiązanki pogrzebowe Opole Lubelskie


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa komponuje kwiaty na pogrzeb wyłącznie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich komponujemy kwiaty na pogrzeb to przeważnie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji na pogrzeb dostarczana jest darmowa szarfa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze można przedstawić własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Kompozycje pogrzebowe możemy doręczyć bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obwodzie miejscowości Opole Lubelskie. Kwiaty na pogrzeb możemy zawieść precyzyjnie na zleconą godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe układamy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy rodzinie. Za dostawę kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do zobaczenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Opole Lubelskie.