Wieńce i wiązanki pogrzebowe Trzemeszno


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa komponuje kompozycje pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych roślin, na żywym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich przygotowujemy kompozycje pogrzebowe to zwykle: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji pogrzebowych dostarczana jest darmowa szarfa. Treść na wstędze pogrzebowej można podyktować swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy dowieść bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w rejonie miasta Trzemeszno. Kompozycje pogrzebowe przywozimy precyzyjnie na wskazaną godzinę. Kompozycje na pogrzeb pozostawiamy pod trumną zmarłej osoby lub przekazujemy rodzinie. Za przekazanie wieńca pogrzebowego odpowiada kurier naszej kwiaciarni . Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Trzemeszno.