Wieńce i wiązanki pogrzebowe Skwierzyna


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa komponuje wieńce i wiązanki pogrzebowe jedynie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich tworzymy wiązanki i wieńce pogrzebowe to zwykle: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej przypinana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze można wybrać własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje na pogrzeb przywozimy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce w okręgu miasta Skwierzyna. Wieńce i wiązanki pogrzebowe doręczamy precyzyjnie na wyznaczony czas. Kompozycje na pogrzeb układamy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy rodzinie. Za doręczenie kompozycji pogrzebowych odpowiada pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Skwierzyna.