Wieńce i wiązanki pogrzebowe Puszczykowo


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa układa wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z żywych roślin, na żywym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich przygotowujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to zazwyczaj: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji kwiatowej w komplecie jest gratisowa wstęga. Słowa pożegnania na wstędze mogą Państwo napisać swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dostarczamy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w rejonie miasta Puszczykowo. Kompozycje na pogrzeb przywozimy dokładnie na zleconą godzinę. Kompozycje na pogrzeb kładziemy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy osobą będącym na pogrzebie. Za przekazanie kompozycji pogrzebowych odpowiada pracownik naszej kwiaciarni . Namawiamy do obejrzenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Puszczykowo.