Wieńce i wiązanki pogrzebowe Odolanów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia układa wiązanki i wieńce pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich tworzymy kwiaty na pogrzeb to zazwyczaj: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji kwiatowej w komplecie jest gratisowa szarfa. Treść na wstędze możecie napisać własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Kompozycje pogrzebowe dostarczamy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w okręgu centrum miasta Odolanów. Wiązanki i wieńce pogrzebowe doręczamy dokładnie na ustalony czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe kładziemy pod urną osoby zmarłej lub wręczamy bliskim. Za przekazanie kwiatów pogrzebowych odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni . Zapraszamy do zobaczenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Odolanów.