Wieńce i wiązanki pogrzebowe Rybnik


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa przygotowuje wiązanki i wieńce pogrzebowe wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich układamy kwiaty na pogrzeb to zazwyczaj: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji kwiatowej dodawana jest darmowa wstęga pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej można podyktować własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy przywieść bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w rejonie centrum miasta Rybnik. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy zawieść idealnie na wyznaczony czas. Kompozycje na pogrzeb pozostawiamy pod trumną zmarłej osoby lub przekazujemy rodzinie. Za przekazanie wiązanki pogrzebowej odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni . Zapraszamy do obejrzenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Rybnik.