Wieńce i wiązanki pogrzebowe Morąg


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia komponuje wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich tworzymy kwiaty na pogrzeb to zazwyczaj: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji na pogrzeb przypinana jest gratisowa szarfa. Treść na szarfie pogrzebowej mogą Państwo podyktować swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kwiaty na pogrzeb możemy przywieść na pogrzeb, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w rejonie centrum miasta Morąg. Kompozycje pogrzebowe możemy zawieść precyzyjnie na wyznaczoną godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe układamy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy rodzinie. Za doręczenie wieńca pogrzebowego odpowiada pracownik naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do obejrzenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Morąg.