Wieńce i wiązanki pogrzebowe Tyszowce


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa układa wieńce i wiązanki pogrzebowe wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich przygotowujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to zwykle: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji pogrzebowych dostarczana jest darmowa wstęga pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze mogą Państwo napisać własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy doręczyć bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce w okręgu centrum miasta Tyszowce. Kompozycje pogrzebowe możemy przywieść idealnie na ustaloną godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe pozostawiamy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za doręczenie kompozycji pogrzebowych odpowiada przedstawiciel naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do sprawdzenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Tyszowce.