Wieńce i wiązanki pogrzebowe Zduny


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa tworzy kompozycje na pogrzeb tylko i wyłącznie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich przygotowujemy kompozycje pogrzebowe to przeważnie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji kwiatowej przypinana jest darmowa szarfa. Słowa pożegnania na wstędze mogą Państwo przedstawić swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kwiaty na pogrzeb możemy dostarczyć bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w rejonie centrum miasta Zduny. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy zawieść precyzyjnie na wyznaczoną godzinę. Kompozycje pogrzebowe pozostawiamy pod trumną osoby zmarłej lub przekazujemy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za dostawę kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest kurier naszej pracowni florystycznej. Zapraszamy do obejrzenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Zduny.