Wieńce i wiązanki pogrzebowe Bardo


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna przygotowuje kompozycje na pogrzeb jedynie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich przygotowujemy kompozycje na pogrzeb to głównie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji pogrzebowych w komplecie jest darmowa szarfa pogrzebowa. Treść na wstędze możecie wybrać swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy przywieść na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w rejonie centrum miasta Bardo. Kompozycje na pogrzeb możemy dowieść precyzyjnie na wskazaną godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe pozostawiamy pod grobem zmarłej osoby lub wręczamy rodzinie. Za dostarczenie wiązanki pogrzebowej odpowiedzialny jest kurier naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do sprawdzenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Bardo.