Wieńce i wiązanki pogrzebowe Piaski


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia komponuje wiązanki i wieńce pogrzebowe tylko i wyłącznie z roślin żywych, na żywym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich przygotowujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to zazwyczaj: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego dodawana jest darmowa wstęga pogrzebowa. Słowa na wstędze pogrzebowej możecie przedstawić własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Wieńce i wiązanki pogrzebowe zawozimy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w obszarze miasta Piaski. Wiązanki i wieńce pogrzebowe zawozimy precyzyjnie na zlecony czas. Kwiaty na pogrzeb układamy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy osobą obecnym na pogrzebie. Za doręczenie wiązanki pogrzebowej odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Zachęcamy do zobaczenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Piaski.