Wieńce i wiązanki pogrzebowe Gostynin


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe układa kompozycje na pogrzeb jedynie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich tworzymy wiązanki i wieńce pogrzebowe to zwykle: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji kwiatowej dostarczana jest gratisowa szarfa. Słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej mogą Państwo przedstawić swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy zawieść bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce w rejonie miejscowości Gostynin. Wieńce i wiązanki pogrzebowe przywozimy idealnie na wyznaczoną godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe układamy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy osobą obecnym na pogrzebie. Za dostawę kwiatów pogrzebowych odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zapraszamy do obejrzenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Gostynin.