Wieńce i wiązanki pogrzebowe Kock


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa komponuje kompozycje pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych roślin, na żywym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich przygotowujemy kwiaty na pogrzeb to zazwyczaj: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji pogrzebowych dodawana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa na wstędze mogą Państwo podyktować własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy przywieść bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w obszarze miejscowości Kock. Kompozycje pogrzebowe przywozimy precyzyjnie na zlecony czas. Kompozycje na pogrzeb kładziemy pod trumną osoby zmarłej lub przekazujemy osobą obecnym na pogrzebie. Za przekazanie kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni internetowej. Zachęcamy do sprawdzenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Kock.