Wieńce i wiązanki pogrzebowe Piwniczna-Zdrój


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa komponuje wieńce i wiązanki pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich układamy wiązanki i wieńce pogrzebowe to przeważnie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej dodawana jest gratisowa wstęga. Treść na wstędze pogrzebowej możecie podyktować swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Kompozycje na pogrzeb dowozimy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w rejonie centrum miasta Piwniczna-Zdrój. Kompozycje na pogrzeb doręczamy precyzyjnie na zleconą godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe kładziemy pod trumną osoby zmarłej lub przekazujemy rodzinie. Za przekazanie kompozycji pogrzebowych odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni . Namawiamy do zobaczenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Piwniczna-Zdrój.