Wieńce i wiązanki pogrzebowe Puławy


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa komponuje wieńce i wiązanki pogrzebowe wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich komponujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to w większości: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów na cmentarz przypinana jest darmowa szarfa. Treść na szarfie pogrzebowej możecie napisać własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dostarczamy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w rejonie miasta Puławy. Kompozycje na pogrzeb zawozimy dokładnie na wyznaczony czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe kładziemy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy rodzinie. Za dostawę kwiatów odpowiada kurier naszej kwiaciarni internetowej. Zapraszamy do zobaczenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Puławy.